KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16164271
nr 1616 4271
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 7 st, Yttermått inklusive ram: 28x22-41x33 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:04:47
29/4 17:46:53
100 kr
29/4 19:59:26
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg